Deichmann mini mistrzostwa 2015

Jak co roku stowarzyszenie "Kocham Sport" wraz z firmą obuwniczą Deichmann organizują ogólnopolski turniej dla dzieci Deichmann Mini Mistrzostwa. W tym roku chcemy wystawić drużynę rocznika 2008. Cena uczestnictwa jednego zawodnika to 90 zł w tym Strój piłkarski, Ubezpieczenie NNW, Dyplom i medal. Jak sama nazwa turnieju wskazuje "Mistrzostwa". Każda zgłoszona drużyna otrzyma nazwę reprezentacji pod którą będzie występować przez 2 miesiące regularnej gry. W poprzednim roku nasza drużyna rocznika 2007 występowała jako kadra Niemiec...

W turnieju mogą grać chłopcy z rocznika 2008 oraz dziewczęta z roczników 2006, 2007

W razie chęci udziału Państwa dziecka prosimy o kontakt z trenerem Piotrem tel. 508-562-004