Sparing z Sarmatą Warszawa

Dnia 10 stycznia 2015 roku drużyna Sokoła Warszawa 2007 rozegra mecz z drużyną RKS Sarmata Warszawa

Spotkanie zostanie rozegrane na hali przy ul. Gwiaździstej 35 w godz. 14:30 - 16:00.

Zbiórka została zaplanowana na godz. 14:00.

Każdy zawodnik zabiera: Koszulkę niebieską treningową, spodenki na przebranie, getry, ochraniacze, buty do gry na hali i wodę

Powołani: Małgosia Paczek, Michał Chmielewski, Szymon Liszewski, Piotr Ćwikła, Michał Konopka, Mateusz Piotrowicz, Jeremi Grabowski, Filip Cichowski, Igor Wójcik, Miłosz Janiszewski, Maciej Szewera, Cyprian Chojnacki.

Proszę o potwierdzenie obecności sms-em tel. 508-562-004. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć to zwalnia miejsce innemu zawodnikowi.

Przypominamy do dnia 10 stycznia trenerzy będą zbierać po 95 złotych na roczne ubezpieczenie NNW dla zawodników.

Przy wpłacie podajemy na kartce przygotowane dane (Imię i nazwisko, data urodzenia i numer pesel)